Wzory na koszulki

1

Masz już pomysł na koszulkę. Skąd teraz wziąć wzory na te koszulki czy bluzy? - czyli otrzymać plik z wysokiej jakości wymarzoną grafiką, która nadaje się do wydrukowania w odpowiedniej wielkości na odzieży. Chwilowo pomijamy, ale nie wykluczamy możliwości, że ktoś chciałby znaleźć coś dla siebie wśród naszej bogatej kolekcji wzorów na koszulki, czyli zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Zakładamy, że potrzeba jest na tyle specyficzna i unikalna, że na zdrowy rozsądek trudno będzie ją znaleźć w sklepach internetowych.

1. Najbardziej oczywistą metodą wydaje się zaprojektowanie wzoru samemu bądź zlecenie tego komuś. No właśnie - a jeżeli ktoś nie ma talentów plastycznych bądź umiejętności komputerowych i nie zna nikogo, kto potrafiłby zrealizować jego wizję na rozsądnych warunkach?  Wbrew pozorom cały czas mamy nieprzebrane może możliwości w internecie...

2. Jak zwykle najpierw biegniemy po pomoc do pana GoogleGoogle Images daje nam całkiem sporo możliwości. Stosując rozbudowane filtry i znając języki obce, możemy znaleźć coś interesującego (nawet z licencją do darmowego wykorzystania). Filtry umożliwiają nam wyszukiwanie obrazów o określonych wysokich rozdzielczościach a także z podziałem na typy grafiki.

3. Google teoretycznie przeszukuje cały Internet. Pomimo tego nie wszędzie może lub chce zaglądać i nie o wszystkim musi wiedzieć. Dlatego kolejną metodą jest przeszukanie specjalistycznych portali trudniących się sprzedażą gotowych projektów. Wśród nich przykładowo możemy wymienić: istockphoto lub fotolia.

4. Gdy nie możemy znaleźć nic gotowego. Nie trudno sobie to wyobrazić - bo na przykład potrzebujemy koszulek reklamujących konkretną firmę. Poszukajmy profesjonalnego grafika. Portale zrzeszające profesjonalistów to na przykład: Behance, DeviantArt. Jest ich oczywiście dużo więcej.

Przykładowe zmagania ze stworzeniem własnej koszulki lub bluzy można prześledzić na filmach:

 

3dychy.pl

Komentarze do wpisu (zagregowana ocena 4/1)

5 lipca 2016

No to chyba już wybiorę coś gotowego ;-)


1 5
Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:f9d6bde7ee3c87052e4f5beb9bff31a1#0}
Sklep internetowy Shoper.pl