Prasowanki na koszulki

1

Prasowanki na koszulki mają długą tradycję. Używano ich już kilkadziesiąt lat temu, kiedy to profesjonalne sposoby nanoszenia obrazów na tkaninę nie były tak zaawansowane i spopularyzowane. "Prasowanka" to odpowiednio przygotowany na papierze obrazek, który układamy w odpowiedni sposób na odpowiedniej tkaninie i (również odpowiednio) prasujemy. No właśnie - czy nie za dużo tych "odpowiednio"? ... Czy nie za dużo okazji do pomyłki? ... Czym dłużej się zastanawiamy tym więcej pytań i wątpliwości się nasuwa:

Załóżmy, że mamy nasz ulubiony ciuch, który chcemy jeszcze bardziej wzbogacić w wymarzony wzór. Ale czy "prasowankę", którą właśnie znaleźliśmy w internecie, będziemy w stanie bezpiecznie, bezproblemowo i trwale nanieść na nasz skarb.

Trzeba pamiętać, że:

- nie każda tkanina może być "naprasowywana" konkretną "prasowanką",

- proces "naprasowywania" musi być prowadzony w dość określonych warunkach, są oczywiście dopuszczalne pewne odchyłki czasu, temperatury czy nacisku ale w warunkach domowych zapanowanie nad tym, przy pomocy nawet najbardziej zaawansowanego żelazka, jest dość kłopotliwe,

- pomijając bardziej zaawansowane parametry można się pomylić nawet poprzez przyłożenie "prasowanki" w nieodpowiednie miejsce lub niewłaściwie ją orientując (na przykład dostaniemy obraz "do góry nogami").

Czy warto więc wystawiać naszą ulubioną koszulkę na tak ciężką próbę?

Czy nie lepiej zaopatrzyć się w gotową - wykonaną profesjonalnie - koszulkę?

"Prasowanki" są dzisiaj zdecydowanie mniej popularne niż za czasów naszych mam - być może dlatego, że odpowiedź na powyższe pytania jest przecząca.

3dychy.pl oferuje prasowanki na koszulki w komplecie z koszulką - do tego na trwale i profesjonalnie z nią połączone.

3dychy.pl

Komentarze do wpisu (zagregowana ocena 4/1)

5 lipca 2016

To jeszcze jest coś takiego jak prasowanki?


1 5
Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:f9d6bde7ee3c87052e4f5beb9bff31a1#0}
Sklep internetowy Shoper.pl