Artykuły

Koszulki z własnym nadrukiem
Realizacja udanej koszulki z własnym nadrukiem wiąże się z doborem grafiki do wydruku. W związku z tym musimy zapoznać się z podstawowymi parametrami technicznymi w tym zakresie. Zacznijmy od początku: dpi to dots per inch czyli liczba kropek na cal. Parametr ten jest bardziej popularny, choć w systemie metrycznym należy przeliczać na centymetry – czyli używać dpcm dots per cm (liczbę kropek na centymetr). Powyższe parametry dotyczące gęstości druku nabierają szczególnego znaczenia, gdy chcemy coś wydrukować ...
czytaj całość »

Pomysł na urodziny
Czy znów przysłowiowy krawat czy może ciepłe skarpety - przecież na pewno będą pasować i z pewnością się przydadzą. Solenizant lekko się uśmiechnie i może również będzie przekonany o przydatności prezentu - uff sprawa odfajkowana na rok... Ale czy po czymś takim zobaczymy w oczach solenizanta błysk albo chociażby iskierkę? A może by tak połączyć użyteczność z emocją. Kupmy na urodziny koszulkę z nadrukiem dopasowanym do zainteresowań - każdy przecież jakieś ma. Bez urywania sobie kieszeni możemy odejść od zimnego automatyzmu i zabawić się w ciepłe emocje.
czytaj całość »

Prasowanki na koszulki
Prasowanki na koszulki mają długą tradycję. Używano ich już kilkadziesiąt lat temu, kiedy to profesjonalne sposoby nanoszenia obrazów na tkaninę nie były tak zaawansowane i spopularyzowane. "Prasowanka" to odpowiednio przygotowany na papierze obrazek, który układamy w odpowiedni sposób na odpowiedniej tkaninie i (również odpowiednio) prasujemy. No właśnie - czy nie za dużo tych "odpowiednio"? ... Czy nie za dużo okazji do pomyłki? ... Czym dłużej się zastanawiamy tym więcej pytań i wątpliwości się nasuwa:
czytaj całość »

Wzory na koszulki
Masz już pomysł na koszulkę. Skąd teraz wziąć wzory na te koszulki czy bluzy? - czyli otrzymać plik z wysokiej jakości wymarzoną grafiką, która nadaje się do wydrukowania w odpowiedniej wielkości na odzieży. Chwilowo pomijamy, ale nie wykluczamy możliwości, że ktoś chciałby znaleźć coś dla siebie wśród naszej bogatej kolekcji wzorów na koszulki, czyli zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Zakładamy, że potrzeba jest na tyle specyficzna i unikalna, że na zdrowy rozsądek trudno będzie ją znaleźć w sklepach internetowych.
czytaj całość »

Fajne napisy na koszulki
Zebraliśmy ponad setkę napisów, tekstów i cytatów do umieszczenia na koszulkach lub bluzach. Jeśli ktoś poszukuje inspiracji dla siebie bądź dla kogoś, być może znajdzie tutaj coś interesującego. Zamierzamy sukcesywnie uzupełniać tą alfabetyczną listę o napisy zamawiane przez Was na koszulkach. Myśleliśmy o rankingu napisów ale tak na prawdę - co człowiek to inne upodobania - więc zachęcamy do lektury całej listy i bez sugerowania się rankingiem wybranie czegoś dla siebie. Chętnie wydrukujemy ten napis dla Ciebie. Oto nasze propozycje:
czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:06b8f0e8c6e4f5fef5786c8b5197bfeb#0}
Sklep internetowy Shoper.pl